O Salonie

Atelier umieszczone jest przy ulicy Krakowskiej, wytyczonej w 1335 roku jako główna arteria i oś komunikacyjna prastarego szlaku handlowego tzw. drogi solnej wiodącej z Krakowa, przez Wieliczkę i Bochnię na Węgry. Pod numerem 49 w prawie stuletniej kamienicy udało się spoić tradycję z nowoczesnością. Betonowe belki stropowe i białe ściany z częściowo odsłoniętymi cegłami, kontrastujące z czarnymi filarami i meblami tworzą miejsce będące ikoną dobrego stylu i smaku. Prestiżowe miejsce w dzielnicy Kazimierz, która jest ważnym centrum życia kulturalnego miasta.

Salon ten należy do Stowarzyszenia Wielkiego Fryzjerstwa Francji (H.C.F.-Paris). Dzięki temu w ofercie salonu znajdują się fryzury z najnowszych światowych kolekcji, z których korzystają krakowskie elity.

Od samego początku istnienia salonu, czyli od roku 1997 mamy jeden prosty cel: ciągły rozwój i podążanie za wciąż zmieniającymi się trendami mody. Swoją ofertę kierujemy głównie do kobiet, które chcą wyglądać modnie i pięknie. Pomagamy naszym Klientkom odnaleźć przyjazną im kolorystykę włosów i stworzyć indywidualny styl.

Najwyższą jakość usług i profesjonalizm gwarantują odbyte szkolenia i staże w prestiżowych akademiach fryzjerskich oraz przyznany Znak Jakości Wielkiego Fryzjerstwa Francji i certyfikat: Salon Expert L'Oréal Professionnel.

Do wykonywania usług wykorzystywane są wyłącznie produkty L'Oréal Professionnel i Kérastase. Styliści posiadają tytuły mistrzowskie. Uczestniczą w tworzeniu sesji zdjęciowych i pokazów fryzjerskich.

Lokalizacja Atelier to tylko 1,8 km od centrum. Łatwy dojazd, także komunikacją miejską. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu wszystkich Państwa, którzy chcą powierzyć stylizację swoich włosów profesjonalistom, w miejscu gdzie można odpocząć i w pełni się wyciszyć. To wszystko w miłej, przyjaznej i komfortowej atmosferze, przy filiżance kawy lub herbaty.

Salon posiada klimatyzację i darmowy dostęp do WiFi.

Telefoniczna rezerwacja terminu na usługę:
- 12 413 83 06, 600 418 128Bony podarunkowe

Zachęcamy do zakupu bonów podarunkowych na usługi w naszym salonie. Czy nie ma piękniejszego prezentu jak piękne i wypielęgnowane włosy?

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszego salonu


Nasi Partnerzy:

Copyright (c) 2019 MARTA LIZOŃ Atelier. Wszelkie prawa zastrzeżone.