Marta Lizoń

Stylistka fryzur / Mistrz sztuki fryzjerskiej /
Ekspert koloryzacji

Marta Lizoń

Staże i szkolenia:

AKADEMIA L'OREAL PROFESSIONNELJO HANSFORDERIC STIPA
SAKS ACADEMIESLAETITIA GUENAOUTONI&GUY ACADEMY
VOG COIFFURE ACADEMIESCOLORSCOPIECHRISTOPHE GAILLET
JACQUES ALEXANDRE AKADEMIEAKADÉMIE ALEXANDRE DE PARIS • INNE •

Marta Lizoń – Atelier to jej dzieło

Urodzona w Krakowie, w którym rozpoczęła swoją fryzjerską karierę. W roku 1980 stawiała pierwsze kroki na drodze zawodowego spełnienia. Już na samym początku szczęśliwie trafiła pod czujne oko swojej mentorki, dzięki czemu dostała przysłowiowego „fryzjerskiego bakcyla”. W swojej pierwszej pracy nie tylko dorastała, nabierała kunsztu, ale podniosła również własne umiejętności fryzjerskie na wysoki poziom dojrzałego profesjonalizmu.

17 lat później z nie mniejszą pasją niż na początku, za to z dużo większym doświadczeniem otworzyła własny salon fryzjerski, który nieprzerwanie prowadzi po dziś dzień.

Skąd bierze swoje inspiracje? Z rzeczy na pozór najbardziej błahych, jak obserwacja otaczającego ją świata, innych ludzi. Przede wszystkim jednak od najlepszych i najbardziej uznanych kreatorów światowego fryzjerstwa, i z pilnego śledzenia zmieniających się w branży trendów. Korzysta z najnowszych kolekcji Haute Coiffure Française.

W kilku słowach: czym jest fryzjerstwo?

To nieustanne obcowanie z drugim człowiekiem, kształtowanie jego wyglądu poprzez fryzjerskie kreacje, które podkreślają jego osobowość, charakter i temperament. To dużo więcej, niż na ogół sobie wyobrażamy - to sztuka i pasja.

Marta Lizoń postawiła przed sobą dwa zawodowe cele: pracować nad ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności , oraz kształcić ambitną i żądną wiedzy młodzież. W 2013r Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie uhonorowała ją SREBRNĄ ODZNAKĄ MISTRZA, za szkolenie uczniów w rzemiośle.

Ukończone przez Martę Lizoń staże i szkolenia oraz Certyfikat Jakości przyznany dla jej salonu przez L’Oréal Professionnel, stanowią prawdziwą gwarancję profesjonalizmu i jakości usług wykonywanych w salonie.

Nasi Partnerzy:

Copyright (c) 2019 MARTA LIZOŃ Atelier. Wszelkie prawa zastrzeżone.