L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel jest marką partnerską dla fryzjerów, pozwalającą marzyć, doskonalić się i osiągać sukces, razem. Jest obecna u największych fryzjerów świata, ponieważ każda kobieta jest inna i wyjątkowa.

Marzyć

Produkty oparte o nowatorskiej technologii oraz Kolekcje Koloryzacji inspirowane najnowszymi trendami, pozwolą Twojemu fryzjerowi ujawnić swój talent. Innowacyjność technologii, połączona z profesjonalną wiedzą, pozwoli na tworzenie wyjątkowych fryzur. L'Oréal Professionnel dokłada wszelkich starań, by wciąż doskonalić jakość usług proponowanych przez fryzjerów.

Doskonalić się

L'Oréal Professionnel wspiera rozwój salonu. Proponuje niestandardowe szkolenia techniczne i biznesowe, które wzbogacą Twoje doświadczenie, zapewnią biegłość techniczną i doskonalenie się we własnym rytmie. Fryzjer, który chce tworzyć, pracować i rozwijać swój talent, który zdecydował się zostać partnerem L'Oréal Professionnel , może liczyć na solidne wsparcie.

Osiągać sukces

Jako profesjonalista zajmujący się modą i technikami czesania oraz koloryzacji, Twój fryzjer L'Oréal Professionnel proponuje wysokiej klasy, zindywidualizowane usługi. Jako osoba wtajemniczona w Twoje pragnienia i nastroje będzie umiał pokazać to, co w Tobie wyjątkowe i niepowtarzalne. Kierując się jego radą, zabierz ze sobą do domu produkty, których używa w salonie: szampony, odżywki, produkty do stylizacji L'Oréal Professionnel. Ta sama jakość, te same technologie, a zatem i te same efekty!

Produkty i kuracje

Produkty i kuracje

Pełna gama produktów i usług

Color Addict Shimmer

Color Addict Shimmer


Nową kolekcja koloryzacji włosów wpisująca się w najgorętsze trendy tej wiosny i nadchodzącego lata. Kolekcję tworzy 5 zupełnie nowych, zaskakujących i inspirujących kolorów o nazwach nawiązujących do wakacyjnych festiwali: Carnival Rose Gold, Jamboree Peach, Festival Purple, Rocking Yellow Blonde oraz Amusing Pastel Pink.Chcesz mieć taką fryzurę? Odwiedź nasz salon.

Nasi Partnerzy:

Copyright (c) 2019 MARTA LIZOŃ Atelier. Wszelkie prawa zastrzeżone.