H.C.F

HISTORIA PRESTIŻU

Historia H.C.F. zaczyna się w kwietniu 1945r, kiedy kilku wybitnych fryzjerów paryskich podejmuje decyzję o założeniu klubu. Każdy członek klubu kierował Prestiżowym salonem w obrębie trójkąta wyznaczonego przez Pola Elizejskie ( Champs-Elysees ), ulicę du Faubourg Saint Honore i alei Montaigne, czesząc paryską śmietankę towarzyską. Ich wizerunek zawodowy przyciągał już klientelę międzynarodową. Z upływem czasu, klub rozprzestrzenia się za granicą, zrzeszając fryzjerów z całego świata. L’Oreal, od początku jest istotną częścią wspomnianego ruchu paryskiego i międzynarodowego. Przynależność do tego elitarnego klubu budzi uznanie środowiska zawodowego. Wobec niezależnych fryzjerów zrzeszenie ma potrójną misję do spełnienia: zachować artystyczną jakość kreacji w postaci dwóch kreacji w roku, zapewnić ekonomiczny rozwój, wyłaniać nowe talenty dziś i jutro. Do jej wypełnienia dysponuje środkami komunikacji i technologiami, które przyciągają nowe pokolenia fryzjerów oraz spełniają oczekiwania nowoczesnej i aktywnej klienteli.

PARYŻ, ŚWIATOWY BLASK MODY

Paryż, stolica mody, promieniuje bardziej niż kiedykolwiek międzynarodowym blaskiem. Uczesania łączy się ściśle z kolekcją, stając się pełnoprawnym trendem. Wyrafinowane uzupełnienie Haute Couture, może być również interesującą twórczością, nadając Pret-a-Porter tworzonym przez młodych kreatorów ostateczny kształt wyróżniający subtelny szyk właściwy Paryżankom. Nowe strzyżenia, uczesania, innowacyjne koki, docenienie wartości koloru. H.C.F, kreator trendów, światowy nośnik mody zdradza swoim członkom tajniki kolekcji.

KLUB NIEZALEŻNYCH FRYZJERÓW

Międzynarodowa sieć działająca w 36 krajach, zrzeszająca 1500 wyróżniających się salonów, posiadająca znak najwyższej jakości, H.C.F. to klub niezależnych fryzjerów.

KIM SĄ FRYZJERZY?

Jednocześnie artystami, wysoko wykwalifikowanymi rzemieślnikami i szefami firm. Nie rzadko wpływowi w swoich lokalnych społecznościach, szczycą się wybitną klientelą wśród mężczyzn i kobiet, którą przyciąga doskonałość usług. Związani z modą i trendami, pozostają zawsze w pogotowiu.

Sekcja Polska H.C.F. powstała w 1998 roku z inicjatywy Pana Jacka Tatomira, aktualnie do stowarzyszenia należy 16 salonów. Celem naszym jest podnoszenie standardu usług i wprowadzenie najnowszych tendencji na rynek polski.

Dwa razy w roku uczestniczymy w szkoleniach, w Paryżu gdzie zapoznajemy się z najnowszymi technikami koloryzacji i strzyżeń. W Polsce przez pokazy szkoleniowe i występy podczas festiwali przekazujemy te idee naszym polskim kolegom. Od pięćdziesięciu lat H.C.F. stara się o podniesienie jakości
i nowatorstwo w tym wspaniałym zawodzie fryzjera.

Zobacz film promocyjny

HCF

Nasi Partnerzy:

Copyright (c) 2019 MARTA LIZOŃ Atelier. Wszelkie prawa zastrzeżone.